Menya 13 E Shpejt E Shijshme Dhe E Shëndetëshme MP3/MP4 Free Download

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 25 April 2021
 • 6,314x plays

Download Menya 13 e Shpejt e Shijshme dhe e Shëndetëshme 🤤 MP3 music or Mp4 Video file at 320kbps audio quality and Full HD. Menya 13 e Shpejt e Shijshme dhe e Shëndetëshme 🤤 music file uploaded on 25 April 2021 by Homemade Recipes / Kuzhina e Albës.

 • Play
 • Stop it

Menya 13 E Shpejt E Shijshme Dhe E Shëndetëshme

Menya 13 e Shpejt e Shijshme dhe e Shëndetëshme 🤤

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 25 April 2021
 • 6,314x plays

MENYA NR.13 E IFTARIT..🤲Pica shtëpie,sallat,ëmbëlsir

 • AJA'S Kitchen-Kuzhina e Ajes
 • 25 April 2021
 • 2,367x plays

Menya 14 e Iftarit do ju Kënaq me Shije 👌🥰

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 26 April 2021
 • 24,957x plays

Meny e Iftarit nr 13 - Flija tradicionale

 • Kuzhina e Hanifes / Hanife's kitchen
 • 25 April 2021
 • 283x plays

Menya 22 / e Shpejt e Leht 👌😋

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 04 May 2021
 • 18,703x plays

Menya e Shijshme e Iftarit 😍

 • FastRecipes Gatime Te Shpejta
 • 02 May 2020
 • 257,249x plays

MENYA NR.12 E IFTARIT..🤲Qofte me vezë,patate me rende në furë,kungulleshka të skuqura,sos,sallata

 • AJA'S Kitchen-Kuzhina e Ajes
 • 24 April 2021
 • 4,508x plays

MENY IFTARI NR 1 - Receta të Lehta dhe të Shpejta Ekonomike ja vlejn të jenë të tryezën tuaj

 • Balis kitchen
 • 13 April 2021
 • 155,446x plays

POGAÇE MISRI Shum e shijshme për Iftar

 • FastRecipes Gatime Te Shpejta
 • 05 May 2021
 • 16,726x plays

Menya 12 Gjithçka në një Pjatë 🥰👌

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 24 April 2021
 • 32,112x plays

Menya 12 Gjithçka në një Pjatë 🥰👌

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 24 April 2021
Përbërësit: 30 gr. gjalp 1 qepë e madhe 1 karrot 1 lugë e gj. pure domatesh 100 ml. uj 300 gr. mish i grirë 100 gr ...

BOEM TORTE e MREKULLUESHME !!!

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 13 August 2020
Përbërësit: Keku: 10 të bardhat e vezëve 150 gr. sheqer 100 gr. miell 12 gr. pluhur pëpjekje 100 gr. arra të bl ...

Asnjëher nuk do të bleni më BUREK, më i mirë se në burektore, Pregaditet për 10min, Shija Perfekte😋

 • Balis kitchen
 • 01 January 2021
In this video, You will watch, You will never buy BUREK again, it is prepared in 10 minutes - Taste Perfect, Enjoy! #BUR ...

Darka që ka Arritur Miliona Shikues !!!

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 05 January 2021
Përbërësit: 800 gr. patate 1 karrot 1 qepë e madhe 2 thelbinj hudhre perime të ngrira (bizele, karrot, misër) 700 ...

Receta Origjinale e Akullores dhe Qumështit të Kondensuar !!!

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 28 June 2019
Blenderin Multifunksional 4 në 1 mund të porositni nga Tronix Home në linkun: https://tronix.al/shop/product/blender- ...

Byreku i Butë, ku qëndron Sekreti !!!

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 08 March 2020
Për çdo video më të re na bëni Subscribe kanalin ton. Roboti i kuzhinës është një pajisje thelbësore për çdo ...

Gjella e Preferuar e Vjeris , Çervish me miell Gruri dhe Misri !

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 07 January 2019
#çervish #gatimetradicionale #kuzhinaealbes Tenxheren dhe Taven Katrore mund të porositni me lirim në linkun më pos ...

Drek me 2 perberes per 15 minuta gati 15 dakikada hazirlanan 2 malzemeli ogle yemegi

 • Kuzhina e Binjakeve 2
 • 22 June 2020
Kuzhina e Binjakeve ju prezanton me Recetat më të reja. Drek me 2 perberes per 15 minuta gati Per receta me te reja ka ...

BAKLLAVA që nuk do ju LODHË 😍 xhdo Fillestare mund ta Provon nuk do Dështoj Aspak 🥰🥰

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 07 May 2021
Përbërësit : Sherbeti : 3 gota uj (gotat 200 ml.) 3 gota sheqer 1 sheqer vanilje dhe 2 feta limon Brumi : 1 Vezë 100 ...

Gullash Traditcional sikur perpara qe e kan pergadit gjyshet tona,me shije perfekte, Gulasch Lecker🥰

 • Kuzhina e Nerit
 • 22 April 2021
nevojiten 1.kg Mish 1.kg qepë 2.Domate 1.specë te kuqe vaj 1.lugë te gjelles biber te kuq 1.lugë te gjelles veget 1 ...

Trileçe me 4 Vezë për 15 Persona / Matja me Lugë ❤️

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 16 May 2021
Përbërësit : 4 Vezë (L) 10 lugë të gj. sheqer 12 lugë të gj. miell 12 gr. pluhur për pjekje 1.200 ml. qumësht ...

Menya 4 e Ramazanit ✔

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 09 May 2019
#2019ramazan #menyjaeiftarit #kuzhinaealbes Blenderin Multifunksional 4 në 1 mund të porositni nga Tronix Home në lin ...

E Preferuara Turli Tava me perime dhe Mish që ju knaq me shije DREKA Fantastike

 • Balis kitchen
 • 29 April 2021
Follow Balis kitchen on... FB: https://smarturl.it/BalisFB IG: https://smarturl.it/BalisIG YT: https://smarturl.it/Balis ...

Darka e Shijshme me Makarona ! Kur skemi Buk në Shtëpi, Zgjidhja jon Makarona .

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 22 March 2018
#darkaeshijshmememakarona #darkeshpejt #kuzhinaealbes Homemade Recipes Kuzhina e Albës ju prezanton me recetën e rrad ...

Sekreti i Brumit Perfekt 👌, për BYREK dhe MANTIJA me një Tepsi 🥰

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 10 December 2020
Për çdo video më të re na bëni Subscribe kanalin ton. Bëni video share në profilet tuaja në facebook. Ju falemi ...

1 Vezë dhe pak Miell Misri - ËMBËLSIRA KEMAL PASHA - që Shkrihet

 • Balis kitchen
 • 17 March 2021
The Best Kemal Pasha Dessert Recipe Follow Balis kitchen on... FB: https://smarturl.it/BalisFB IG: https://smarturl ...

Buk me Maje Nahut Tradicionale për Ramazan dhe Bajram / Recet e Nënës !!!

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 03 May 2021
Për çdo video më të re na bëni Subscribe kanalin ton. Bëni video share në profilet tuaja në facebook. Ju falemi ...

Dreka me Bukën e Ftoht që na ka Ngelur Bukë Bajate !!!

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 28 July 2019
Për çdo video më të re na bëni Subscribe kanalin ton. Bëni video share në profilet tuaja në facebook. Ju falemin ...

SHEQERPARE - Shija perfekte Receta ideale për BAJRAM - NAZLI FATMA 👌

 • Balis kitchen
 • 01 May 2021
Follow Balis kitchen on... FB: https://smarturl.it/BalisFB IG: https://smarturl.it/BalisIG YT: https://smarturl.it/Balis ...

Këto Simita nuk do e Presin Iftarin të gjitha do Harxhohen në Syfyr 🤷‍♀️🤭🤭

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
 • 25 April 2021
Për çdo video më të re na bëni Subscribe kanalin ton. Bëni video share në profilet tuaja në facebook. Ju falemi ...

Public Response On Menya 13 E Shpejt E Shijshme Dhe E Shëndetëshme

Osman Bytyqi5 Months ago
Ju baftt mir
Cook With Nela5 Months ago
zgjedhje perfekte peshku
Qerime Zerka5 Months ago
Bravo te lumshin duart zemer je e mrekullushme
Sabjona Hoxhaj5 Months ago
Sa e shishme 😋 tu lumshin duart 🥰🥰
Alia Channel5 Months ago
Nice Nice 👏

Top Downloads

Recently Download


  Recently Searches


  Public Response On Menya 13 E Shpejt E Shijshme Dhe E Shëndetëshme

  Osman Bytyqi5 Months ago
  Ju baftt mir
  Cook With Nela5 Months ago
  zgjedhje perfekte peshku
  Qerime Zerka5 Months ago
  Bravo te lumshin duart zemer je e mrekullushme
  Sabjona Hoxhaj5 Months ago
  Sa e shishme 😋 tu lumshin duart 🥰🥰
  Alia Channel5 Months ago
  Nice Nice 👏